FAQ

1. Dlaczego powinienem rozważyć zastosowanie środków antypoślizgowych?

Odp.: Poślizgnięcia i upadki to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków: w pracy, w drodze do pracy jak i w domu. Stosując rozwiązanie antypoślizgowe poprawiasz bezpieczeństwo. Podwyższenie SCOF(statycznego wsp. tarcia) o 0,1 zmniejsza prawdopodobieństwo upadku o ok. 22%!

2. Jak sprawdzić czy moje podłogi stwarzają zagrożenie?

Odp.: Najlepszym sposobem jest sprawdzenie SCOF(statycznego wsp. tarcia) i porównanie do rekomendowanego przez  OSHA (Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracy) (0,5). Jeżeli jest niższy niż 0,5 zastosowanie rozwiązania antypoślizgowego niewątpliwie poprawi bezpieczeczeństwo.

3. Czy środki antypoślizgowe zmieniają wygląd podłogi?

Odp.: Do różnego rodzaju podłóg proponujemy rożne środki. Niektóre zachowują oryginalny wygląd podłogi lub zmieniają go w minimalnym stopniu.
Posiadamy też materiały, które w celu uzyskania maksymalnego efektu antypoślizgowego (szczególnie do zastosowań przemysłowych) zmieniają fakturę powierzchni.

4. Po jakim czasie będę mógł użytkować podłogę?

Opd.: Większość środków nie wymaga długiego czasu schnięcia zatem podłoga może być użytkowana natychmiast po aplikacji.

5. Czy dostanę gwarancję na wykonaną usługę?

Odp.: Dla większości rozwiązań udzielamy 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz oferujemy co pół roku sprawdzenie czy zostały zachowane właściwości antypoślizgowe.

6. Czy po zastosowaniu aplikacji konieczne jest specjalne dbanie o podłogę?

Odp.: Nic poza normalnym dbaniem o czystość nie jest wymagane. Jakkolwiek, w miejscach gdzie na podłodze może pojawić się tłuszcz lub smar, w celu utrzymania właściwości antypoślizgowych zaleca się regularne jego usuwanie odpowiednimi środkami.

7. Jak mogę sprawdzić czy na mojej podłodze mogą być zastosowane środki antypoślizgowe?

Odp.: Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej ekspertyzy, wyceny i demonstracji.

ALL PRODUCTS MADE IN USA | ALL TECHNICANS ARE TRAINED AND CERTIFIED
Pobierz Ulotkę